İlkokul İngilizcesi

English Understand ‘de ilköğretim öğrencilerine dili keyif olarak kullanacakları, farklı aktivitelerle 5 dil becerisi olan gramer,writing,speaking,listening ve reading’in yanı sıra kelime bilgilerinide geliştireceklerdir. Yabancı dil eğitimine küçük yaşlarda başlandığı takdirde alınacak sonucun, ileri yaşlarda başlayanlara oranla çok daha başarılı olduğu büyük bir gercektir. Kurumumuzda yeni öğretim teknikleri göz önünde bulundurularak , öğrencinin İngilizceyi interaktif bir şekilde ,eylenerek ve dili aktif kullanarak almaları hedeflenmiştir. Öğrenci kursa başlamadan önce Cambridge University onaylı bir seviye tespit sınavına girer ve bunun sonucuna uygun yaş ve seviyedeki sınıflara yerleştirilir. Eğitim materyalleri yine Cambridge University Press (Cambridge Üniversitesi Yayınları) olup, dilin 5 temel becerilerini olan gramer,writing,speaking,listening ve reading geliştirmeye yönelik hazırlanmıştır. Ayrıca derslerimiz Audio CD ve Cd-Rom destekli olup, akıllı tahtada sunulmaktadır. Eğitimler sonunda çocuklarımızı daha iyi bir gelecek ve başarılı bir kariyer beklemektedir. Çocuklarımız İngilizceyi hatasız öğrenecekler ve okuldaki İngilizce başarısı artacak, dil öğrenimindeki özgüveni yükselecek, arkadaşları arasındaki prestiji olacaktır ve bunların hepsi çocuklarınızı iletişimsel anlamda özgüvenli ve sosyal yapacaktır. Tüm bu özellikler, English Understand’de eğlenceli ve interaktif bir ortamda uzman kadromuz eşliğinde kazanılacaktır.

Ortaokul İngilizcesi


Küçük yaşlarda yabancı dil öğrenmeye başlayan çocuklar ana dilini, dil kavramının varlığını hissettiği için daha iyi anlayacak , tek dil bilen ve bundan dolayı dünyada sadece kendi dilini ve kültürünü önem veren çocuklara göre daha geniş bir kültür anlayışına sahip olacaktır. Ortaokul 5-6-7-8. Sınıf öğrencilerine yönelik eğitimlerimiz MEB müfredatına uygun olarak öğrencilerin okullarındaki İngilizce derslerine destek olması, İngilizce kelime bilgisinin arttırılması ve yeni kelime öğrenme tekniklerinin geliştirilmesi olarak ilerler. Öğretmenleri ile bol bol konuşma pratikleri yaparlar. İngilizce dil bilgisi (grammare) her alanda hakim olması, daha rahat ve akıcı İngilizce konuşabilecek seviyeye getirilmesi sağlanır. Okul stresinden uzak bir kurumda, çeşitli özel oyunlar ve aktivitelerle İngilizcenin sevdirilmesi amacımızdır. Yine çocuklarımız Cambridge University onaylı bir sınavla yaşlarına uygun sınıflara yerleştirilir ve eğitimlerine özel sınıflarda Cambridge University Press (Cambridge Üniversitesi Yayınları) materyalleri ile yaparlar.

Lise İngilizcesi


English Understand dil kurslarında lise 1-2-3 ve 4. Sınıf öğrencilerimiz için toplam 3 seviyede eğitim görürler (14-17) yaş öğrencilerimiz derse başlamadan önce Cambridge University onaylı dil seviye tespit sınavı sonucunda uygun oldukları sınıflara yerleştirilerek eğitimlerine başlarlar. Lise seviyesinde eğitim gören öğrencilerin kendi yaşıtlarıyla, öğrenci odaklı bir eğitim alması için, onlara özel açtığımız sınıflarda okul dönemindeki yoğunluk göz önünde bulundurularak hafta sonları 2 gün 3’er saat olmak üzere haftada 6 saat eğitim alırlar. Yıl boyunca CEFR standartlarında 3 genel İngilizce seviyesinin eğitimini alırlar. Okulların lise sınıfında öğrencilerimiz İngilizceye müfredatına yoğun anlamda maruz kalırlar. Bu sürece en verimli şekilde cevap vermenin yolu hem akademik hem de pratik anlamda İngilizce eğitimine başlamalarıdır. Bunlardan dolayı English Understand’ de İngilizce eğitimine başlamış öğrencilerimizin İngilizceyi bir ders olarak değil bir iletişim aracı olarak görmelerini sağlamak için alanında uzman eğitimcilerimiz ve tüm imkanlarımızla onlara destek olmak için buradayız. Deneyimli öğretmenlerimiz eşliğinde CD-DVD- akıllı tahta- projeksiyon gibi modern araçlarla donatılmış sınıflarımızda İngilizce yarının büyükleri için sadece bir ders değil bir hayat tarzı olacaktır. English Understand’ de İngilizce öğrenmek bir keyiftir. Gençlerimiz öğretmenleri ile eğlenerek yabancı dil öğrenmenin zevkini yaşayacaklardır.


VIP İngilizce


Her yaşta öğrenci gerek kişisel tercihlerinden, gerekse de öğrenmek isteği yabancı dili kullanacağı alanın gereksinimlerinden yada özel durumlarından dolayı özel derslerin kendi ihtiyaçlarını daha iyi karşıladığını düşünmektedir. Birebir derslerin avantajı, kursun içeriği ve sürecin kişiye özel olarak, kişinin hedeflerine, tercih ettiği öğrenme tekniklerine göre ve öğrenme hızına göre hazırlanmaktadır.


Yaz Okulu


English Understand’ de yazlar keyiftir. Her yaştan öğrencilerimize sunduğumuz muhteşem bir deneyimdir. English Understand’de yazokulu her gün 3 saat yoğun İngilizce eğitimimiz çocuğunuzun kişisel ve sosyal gelişimini destekleyecek ve İngilizce’ deki özgüveni artacaktır. Kitaplarımız Cambridge Univercity Press (Cambridge Üniversitesi yayınları) olup, eğitimlerimiz özel hazırlanmış pronounce kulaklık kullanılması ve teknolojik eğitim metaryalleri ile donatılmış 12 kişilik sınıflarda yapılmaktadır. English Understand’ de amacımız öğrencilerimizin hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını kullanarak derslerden keyif almalarını sağlamak, bağımsız öğrenme becerilerini geliştirip, onların İngilizce’ de tam potansiyellerine ulaştırmaya çalışmaktır.